Διοργάνωση Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. 53ο Κύπελλο (1η φάση) ΠΟΨ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/09/23 16:00 1-0
2. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (1η αγ.) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/09/23 16:30 1-0
3. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (2η αγ.) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/10/23 11:00 0-6
4. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (3η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/11/23 11:00 6-0
5. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (4η αγ.) ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/11/23 09:30 0-1
6. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (5η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/23 09:00 6-0
7. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (6η αγ.) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 26/11/23 11:00 2-1
8. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (7η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/23 12:30 2-1
9. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (8η αγ.) ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 2-4
10. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (9η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/23 09:00 3-0
11. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (10η αγ.) ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 14/01/24 11:00 0-3
12. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (11η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 21/01/24 11:00 4-0
13. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (12η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 28/01/24 10:30 1-3
14. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (13η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 03/02/24 15:00 4-1
15. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (14η αγ.) ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/24 09:00 0-6
16. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (15η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 18/02/24 10:30
17. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (16η αγ.) ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
18. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (17η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
19. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (18η αγ.) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
20. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (19η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
21. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (20η αγ.) ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
22. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (21η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
23. Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος (22η αγ.) ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΕ
ΙΛΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΟ
ΚΗΠΟΙ
ΔΑΣΟΣ
ΧΑΪΔΑΡ
ΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤ
ΟΚΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ
ΠΕΡΙΣΤ
ΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΜΕ
ΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝ
ΟΣ ΑΓ.
ΒΑΡΒΑΡ
ΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ
ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕ
Σ
ΠΕΡΑ
ΚΛΟΥΜΠ
ΠΡΟΜΗΘ
ΕΑΣ
ΦΩΣΤΗΡ
ΑΣ
ΗΛΙΟΥΠ
ΟΛΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2-1 1-0 1-0 1-2 1-2 0-2 0-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 5-0 3-1 6-1 3-1 0-2 6-0 0-1
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1-1 1-1 2-1 3-2 0-2 7-0 0-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0-1 0-0 1-3 0-1 0-4 0-3 1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-3 1-2 0-2 0-2 0-1 2-4 5-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 6-0 0-1 3-2 0-3 2-5 0-1 0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2-0 5-0 6-0 6-0 4-1 2-3 2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-2 0-0 1-3 1-0 1-2 0-6 0-7
ΛΕΟΝΤΕΣ 2-2 1-0 3-0 2-2 3-1 2-0 0-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 6-0 2-1 4-0 6-0 3-0 4-1 1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0-1 0-2 0-3 0-6 0-4 0-1 0-6
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4-0 2-0 2-0 1-1 2-0 1-0 5-0
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram