Πρόγραμμα Αγώνων-Αποτελέσματα

Διοργάνωση Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Αποτέλεσμα
1. 1η ΦΑΣΗ (1η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/09/19 09:30 3-1
2. 2η ΦΑΣΗ (1η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/09/19 16:30 3-0
3. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/09/19 10:00 1-0
4. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.) ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 16:00 0-4
5. 3η ΦΑΣΗ (1η αγ.) ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 02/10/19 16:00 3-1
6. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/10/19 13:00 3-0
7. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.) ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/10/19 16:00 1-6
8. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/10/19 10:00 5-3
9. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/10/19 09:00 4-1
10. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.) ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/11/19 15:00 1-3
11. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/11/19 09:00 6-0
12. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.) ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
13. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 00/00/00 00:00
14. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.) ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
15. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 00/00/00 00:00
16. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.) ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
17. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 00/00/00 00:00
18. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
19. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.) ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
20. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 00/00/00 00:00
21. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.) ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
22. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ 00/00/00 00:00
23. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
24. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.) ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
25. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 00/00/00 00:00
26. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.) ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
27. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 00/00/00 00:00
28. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
29. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 00/00/00 00:00
30. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
31. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 00/00/00 00:00
32. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.) ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 00/00/00 00:00
33. Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.) ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 00/00/00 00:00