[ad_1]

ΕΦΗΚΙΚΟ: Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 4-2

Η Ομάδα μας πλήρωσε τα αμυντικά λάθη του πρώτου ημιχρόνου και βρέθηκε να χάνει με 3-0. Στο δεύτερο ημίχρονο όμως, ανέβασε στροφές και αγωνίστηκε πιο ορθολογικά. Μειώσαμε σε 3-2 και παρ΄ ολίγω να καταφέρουμε μια σπουδαία ανατροπή, η οποία όμως δεν ήρθε παρά την πίεση που ασκήσαμε. Προς το τέλος του αγώνα δεχθήκαμε και τέταρτο γκολ και κάπου εκεί τελείωσε το ματς.
Τα τέρματα για την ομάδα μας σημείωσαν, οι Μπράκο και Μιχελάκος, ενώ είχε δοκάρι ο Κομπογιάννης.

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: Σάμερ, Θωμόπουλος, Αρφαλής, Απαλαγάκης, Πετράκος, Μπράκο, Ρώσης, Τσαμπουρής, Μιχελάκος, Παναγιώτου, Κομπογιάννης, (Παυλόπουλος, Αρμελινός).