[ad_1]

Δυστυχώς η ομάδα μας δεν τα καταφερε στο μεγάλο ντέρμπυ με τα Βριλησσια και ητήθηκε -δικαια- με 3-0.
Οπως αποδείχθηκε απο τον έκβαση του αγώνα οι απουσία των Σμυρνιωτάκη και Κούρτι ήταν καθοριστικές.
Μπήκαμε νωθρά στο παιχνίδι και το πληρώσαμε με αφού στο 3΄ φάγαμε το πρώτο γκολ.
Μετά ισοροπήσαμε, χάσαμε μία ευκαιρία με τον Ντούμι και το ημίχρονο κύλησε χωρίς κάτι ιδιαίτερο.
Και ενώ όλοι περίμεναν στο δεύτερο ημίχρονο να γίνει μεγάλη μάχη, η ομάδα μας δεν έπαιξε καλά με αποτέλεσμα να δεχθούμε άλλα δύο τέρματα ( το ένα με αυτογκόλ).
Είναι η πρώτη φορά φέτος που δεχόμαστε τρία γκολ και χάνουμε καθαρά απο τον αντίπαλό μας.
Αυτό μας πίκρανε γιατί συνήθως σε τέτοια δύσκολα παιχνίδια είμασταν πολύ δυνατοί και τα κερδίζαμε.
Ωστόσο τώρα είναι που πρέπει να δείξουμε χαρακτήρα καλής ομάδας.
Απομένουν τέσσερα παιχνίδια και μπορούμε να πετύχουμε τους στόχους μας.
Θα πρέπει να ξεχάσουμε το προχθεσινό παιχνίδι και να παρουσιαστούμε δυνατοί αμέσως μετά την διακοπή του Πάσχα.